Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem képes a megfelelő...

Miért nem képes a megfelelő csengőhangon megszólalni a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia U telefonom. Rátöltöttem 3 dalt, egyik az alap csengőhang bárki hív, úgy szóljon. Másik ha a férjem hív, erre van beállítva. Harmadik ha édesanyám hívna. Azért állítottam be ezeket, ha táskámban vagy úgy csörög hogy nem látom ki az, máris tudjam ki keres. De az a baj, hogy összekeveri őket sokszor. Vagy alapcsengőhangot használ vagy keveri őket. Pedig megnéztem, a beállítás még úgy van! Miért teszi ezt?

2013. okt. 2. 10:09
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom,de az enyém is szokta ezt csinálni :S Nekem J-m van.
2013. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Android alapú telefon így ezért ez megesik. Ennél vannak durvább hibák is.
2013. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, vannak, vettem észre. Olykor lefagy, meg van hogy csörög, felveszem és még 2-3-at rezeg a fülem mellett, amit ki kell várnom aztán első köszönésem meg se hallják, várnom kell pár másodpercet.... szánalmas!

Ha véletlen vmit megnyitok és elfelejtem bezárni vagy bármi ilyesmi felforr az agya és 3-4 óra alatt a frissen töltött aksit leszívja 10 %-ra... meg hadd ne soroljam.

Azt hiszem ha kifingik én soha többet nem akarok okostelefont!!! :(

2013. okt. 2. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég gyakori hiba szokott az lenni pl. hogy a telefonszám megtalálható magán a sim kártyán és a telefonon is. Ilyenkor nem mindig tudja, hogy mit tegyen, hiszen a bejövő számhoz ő gyakorlatilag 2 dolgot lát rendelve. Az egyik azt mondja neki, hogy csak egy név tartozik hozzá a számhoz a másik meg az, hogy egy név és egy csengőhang is..


Nézd meg nincsen-e a simkártyán is rajta a szám, ha rajta van akkor próbáld meg törölni róla, utána elméletileg már menni fog a csengőhang.

2013. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, köszi a tippet! :)
2013. okt. 2. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!