Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 45000-ből?

Milyen telefont vegyek 45000-ből?

Figyelt kérdés
Ebben az árban melyik lenne a legjobb választás? Valami androidosat szeretnék vagy esetleg WP-t, és indokokat vagy tapasztalatokat is írjatok! Válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 2. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 620


Androidból olyat érdemes, amiben legalább 1GB RAM van. Ebben az árkategóriában én kettőt találtam:

Alcatel OT-997D

ZTE Blade V


Az Alcatel-ről elég jókat írnak, a ZTE-ről viszont nincs túl sok infó.

2013. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Korábban én is Alcatel OT 997d-t akartam venni, de aztán hallottam, hogy a MediaTek gyártmányú processzorokról sok a rossz vélemény, nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja telefon gyorsaságát, megbízhatóságát. Ráadásul 1 tulaj még a vaku gyenge fényére is panaszkodott!

Viszont szerintem nem rossz, ráadásul 45 ezer Ft-ig nem találsz nála jobbat, ezt ajánlom!

2013. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! A ZTE Blade V-nek sokkal jobb a processzora, de a többi szempontból az Alcatel azonos vagy jobb!
2013. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt szeretném még kérdezni hogy a lumia 620-at megéri még megvenni? Csak azért mert hogy kb meddig jönnek még rá frissítések? Mert ZTE Blade-el jártam úgy, hogy mikor megvettem már 2.2-es androiddal vettem, de arra az volt az utolsó frissítés mert már régi teló volt, csak azt nem tudtam még akkor, ezért nem akarok most is így járni.
2013. okt. 5. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A Windows Phone 8 2014 júliusáig támogatott, tehát addig biztos lesznek rá frissítések. Valamint állítólag az összes WP8-as telefon (tehát a lumia 620 is) megkapja majd a WP9-et - ami ugye megint csak támogatott lesz még pár évig.
2013. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz mindenkinek :)
2013. okt. 6. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!