Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell internethozzáférés...

Geszt.enye kérdése:

Kell internethozzáférés androidos mobilon az MMS - ek küldéséhez és fogadásához?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és még nem tudom biztosan, hogy kell-e internet hozzáférés ahhoz egy androidos telefonon, hogy MMS eket lehessen küldeni és fogadni a telefonon. Első androidos telefonom, a régebbi telefonon le volt tiltva az internet és mégis tudtam MMS-t küldeni. Ezzel nem, a kártya ugyanaz benne pedig. A beállításoknál az MMS beállítások gyárilag benne voltak.

2013. okt. 2. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá net csomag,ha erre gondolsz.
2013. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aktív internet kell-e hozzá így értem
2013. okt. 2. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell hozzá semmi.
2013. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig anélkül sem nem küld, sem nem fogad :( Ha az adatforgalmat engedélyezem akkor meg igen :( Ez így nem jó mert nem használhatom a telefonon az internetet :(
2013. okt. 2. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor neked valami érdekes telefonod van,mert nekem kivan kapcsolva a mobilinternet és mégis küld és fogad.
2013. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lekértük a beállításokat is sms ben és jó minden. De ha nincs engedélyezve akkor nem működik :( Azért köszönöm a segítséget.
2013. okt. 2. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
az MMS-hez kell. a tartalmat, amit küldenek, azt kb úgy kell elképzelni, mint egy e-mail.
2013. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon össze vagyok már zavarodva, meret pl sms t tudok netkapcsolat nélkül is küldeni ímélre. a családban pedig van egy android 2.3 as LG és egyáltalán nem kell hozzá internetkapcsolat és küld, fogat MMS t is. ez egy android 4.1 es, de a nem androidos telókon sem használtuk a netet régebben és MMS eztünk. Az egséz egy nagy katyvasz már..
2013. okt. 2. 20:57
 9/12 anonim válasza:
Nem kell internetes csomag, viszont ha kiszeded a pipát az adatkapcsolatból (vagyis engedélyezed az internetet), akkor nem fog menni. Buktató, hogy az Android "frissítgeti önmagát", így ha szolgáltatói oldalról engedélyezve van valamilyen alap netes csomag, számlázni fognak.
2013. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Ne beszélj butaságot. Nekem sincs bepipálva mégis megy az mms.
2013. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!