Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kisebb (max.3,5"-ös kijelzőjű)...

Kisebb (max.3,5"-ös kijelzőjű) telefont keresek jó hardverrel és kamerával. Ötletek?

Figyelt kérdés
LED villanót mindenképp szeretnék (főleg a zseblámpa funkció miatt, mert azt gyakran használom).
2013. okt. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nincs. Ma ha már csak középkategóriába szánnak telefont (ami már elég jó hardver) az is 4"-től kezdődik.


iPhone 4S lenne talán az egyetlen választásod.

2013. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek a feltételeid, akkor a Samsung Galaxy Ace pont neked való! :)
2013. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Jó hardverről volt szó, tehát a Galaxy Ace felejtős.

Valóban az iPhone 4S lenne a legjobb választás. Olcsóbb megoldásként Xperia U. Az se jó hardver (mai szemmel nézve), de a Gyalaxy Ace-nél bőven jobb.

Esetleg, ha belefér a 3,8" is, akkor Lumia 620. Kb. fél centivel szélesebb, mint az Xperia U.

2013. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Galaxy Ace-ről én is sok rosszat olvastam, iPhone és Nokia kilőve. Esetleg Sony Xperia Go-ról vélemények?
2013. okt. 3. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok! Az U-t direkt nem javasoltam, mert nem bővíthető a memóriája, alig 4 GB kevés dologra elég!

Az Xperia Go-ról meg is feledkeztem, pedig nagyon jó telefon műszakilag is, ráadásul víz- és porálló!

Miért tetted fel a kérdést, ha magadtól is van jó ötleted? :D

2013. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hardveresen ugyanaz, mint az Xperia U, néhány eltérés van csak (kisebb felbontás, nincs előlapi kamera, stb.)

[link]

2013. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért tettem fel a kérdést, mert nekem már a Go is kicsit nagynak számít. De ha normális telefont akarok, úgy néz ki, muszáj lesz legalább ezzel a mérettel megbarátkoznom. (: Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 3. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
3"-os kijelzővel van még Xperia Mini és Xperia Mini Pro, de azokat már nem nagyon lehet kapni, csak használtan. Hátrány még az is, hogy hivatalosan csak 2.3-as android érhető el rájuk, ami már kicsit elavult.
2013. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!