Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon memóriáját...

Androidos telefon memóriáját hogy növelhetem?

Figyelt kérdés

A telefonon van vagy 20 MB szabad hely, de van benne egy 4 GB-os SD kártya.

Fel van telepitve jelenleg 3 program és már tele is a telefon memóriája, újat letölteni sem enged. Az alkalmazások beállitásainál már minden telepitett progit áthelyeztem a memóriakártyára ("áthelyezés SD kártyára" lehetöséggel) viszont még igy sem enged letölteni más programot, mivel "A szabad memória megtelt", az SD kártyán pedig jelenleg 3.7 GB szabad hely van...


Nem lehetne valami módosítással elérni hogy azt a 4 GB helyet használja és letölthessek több programot?



2013. okt. 2. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt érdeklődj a rootolásról

[link]

2013. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Wadmalac ***** válasza:

Lehet, hogy nekem volt utoljára faca custom romom az X8-on, de ott a swap az SD-kártyán csinálta a virtuális ramot. Persze root meg a Link2SD kellett hozzá.

A telefonban összesen 256 MB ram volt, de a tárhely infonál legtelibb helyzetben is 400 MB szabad ramot írt. :)

2013. okt. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!