Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok játékokat feltenni...

Hogy tudok játékokat feltenni PC-ről a telefonomra? Samsung galaxy Y

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Y om, de nem tudom hogy kell játékokat rá rakni gépről... Hova húzzam hogy telepítsem, honnan töltsem le stb. nem értem, valaki ha adna egy részletes leírást azt megköszöném! :)

2013. okt. 2. 22:46
 1/4 anonim válasza:

<programnevét ide beirod>.apk googleba, pl where is my water.apk

keresel egy pár megás fájlt amit majd kidob (4shared.c0m rol szoktam en tobbnyire). Ezt egy Easy Installer nevu alkalmazás telepíti fel a telefonra, ingyenes, marketból szedheted.

Az, hogy hova huzod telefonba, az mindegy, Easy Installer megtalálja ugyis.

2013. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
Beállításoknál ki kell pipálni az ismeretlen helyről származó alkalmazások engedélyezését. Utána ahogy feljebb írták, .apk netről letölt, Sd-re feltesz, majd akármilyen fájlkezelővel (ES Explorer pl.) rányitsz és telepíted.
2013. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm hogy próbáltok segíteni, de addig eljutottam, hogy letöltök egy apk alkalmazást, jelen esetbe most pl egy angry_birds.apk -t töltöttem le. Csatlakoztattam a telót a gépre és a gépről beraktam a telóba ezt az apk cuccot, aztán semmi, oké letöltöttem a telefonra ez az ES explorer nevű cuccot, de nem tudom hogy keressem meg, amúgy azt írja nincs SD kártya csatlakoztatv akkor mi ez most, nem értem O.o
2013. okt. 3. 15:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja jó megvan minden, köszi sráccok!! :D
2013. okt. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!