Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jönnek be a képek, miért...

Santő kérdése:

Nem jönnek be a képek, miért és mit csináljak?

Figyelt kérdés
letöltöttem a Clean master alkalmazást és szerintem kitöröltem valamit mert ott vannak a galériában a képek,csaak nem látom.rámegyek a galériára és egy naagy feketeség,de ha valahova kattintok bejon egy ujabb feketeség, ebből tudom hogy ott van a kéep csaak nem látom:( seegítsetek kérlek!!:(

#telefon #kép #galéralia
2013. okt. 3. 12:41
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Clean Master ilyet nem csinál. Próbáld meg pc-re lehúzni a képeket, ha még megvannak, ürítsd le az Sd-kártyát, formázd újra aztán próba.

Lehet hogy haldoklik a kártya. Vagy faca Kingston class 10 hamisítvány, én is futottam már bele ilyenbe, felejtett, mint a 90 éves Nancsi néni.

2013. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha kösz és azt hogy kell??
2013. okt. 3. 13:50
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
sosem dugtad még pc-re a telefonod?
2013. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A clean masterrel letörölted a bélyegképeket. Nem probléma, indítsd el a galériát, ha sok kép volt benne hagyd hogy had fusson. Sokáig eltart ha sok kép volt mindegyikről újat csinálni.

Ha nem sikerül, akkor bemész az alkalmazáskezelőbe, lapozz a mind oldalra galérianál, menj az adatok törlésére. Feljön hogy minden beállítás adat törlődik! Nyugi a képek nem törlődnek csak a hiányos bélyegképek. Utána indítod a galériát és woila ott lesznek a képek. ;) Pont tegnap csináltam egy sonyt ugyanezzel a hibával.

2013. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!