Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek? Iphone 5s, Samsung...

Rudex1 kérdése:

Mit vegyek? Iphone 5s, Samsung galaxy s4, Samsung note 3 (még nagyon feiss) vagy Ipad 4 retinát? Most iphone 4-em van de már unom. Ipad 4-nél pedig nincs jobb. Ár nem számit mert előfizetéssel veszem!

Figyelt kérdés

#Iphone/Samsung/Ipad
2013. okt. 3. 13:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(Még nagyon friss) azt akartam irni.
2013. okt. 3. 13:41
 2/12 anonim válasza:
7%

unod? Elgondolkoztal mar azon, h mire jo az uj telefon?es milyen funkcionalis eszkoz?telefonalasra valo, elarulom. Viszont ha villogni akarsz, barmelyik megteszi:)

Note 3 meg melle egy 10 literes taskat:) azt biztos eszreveszik rajtad!!!:P

2013. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 schocko ***** válasza:
Sony Xperia Z1 ez most a legjobb...
2013. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem s4.Már ez sem kis telefont épp elég ezt is zsebre tenni nem hogy egy még nagyobbat,az android pedig minden tekintetben jobb mint az ios legalábbis szerintem,almánál leginkább a nevet füzeted meg csak hardver semmi nincs mögötte.Egy sony z is jó választás lehet még.
2013. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem is teljesen mind1, mit veszel, ha átlag felhasználó vagy. lehet, hogy android testreszabhatóbb, ezt ki is használod egy ideig, de mikor belakod, és minden kézreesik, akkor az is ugyanolyan unalmas lesz. a note3 helyett inkább egy sima tablet jobb választás, mert telefonálni én nem tudnám elképzelni. így viszont ha vennél, egy hasonló tudású LTE-s tabletet, ha feltétel a mobilnetes elérhetőség, és lehet olcsóbban kijönnél, de valóban ilyen szinten meg az iPad a jobb.
2013. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lumia 1020
2013. okt. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől a válaszokat és még várok :). Ui:Eddig még nem nagyon volt androidom csak Ios-om volt 3gs és a mostani iphone 4.Az s4-et meg kizárom eldöntöttem.A note 3-ban az tetszik hogy a kameránál minden jo funkcio van mig az iphone 5-nél az uj csak a slow motion.Szerintem az 5s egy nagyon jo telefon 4 évig volt iphone-om és semmi probléma!Volt egy sony ericcson xpreia x8-am de a 2. Nap el is adtam mert nagyon szar volt ehhez képest.A tablet pedig azért lenne jo mert én sokat nézek videokat és a nagyobb képernyő nem rossz.Szoval ha androidot vennék az nagy változás lenne,jah és azértis vagyok régota apple fan mert a családbol most mindenkinek iphone 4+ipad minije van.Ezért is inkább 5s vagy ipad 4.Az biztos ha ipad 4 akkor nem fogok unatkozni ;).A másik meg az hogy nem is nagyon szoktam telefonálni senkivel. Remélem segitetek :-D
2013. okt. 4. 07:31
 8/12 anonim válasza:
Akkor neked nem is telefon kell hanem laptop.
2013. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 walk w1th mee ***** válasza:
újgazdagéknál b@ szik a mód..
2013. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérek választ nem másra,ha megkérdezem hogy p a vagy i akkor ne azt a vàlaszt kapjam hogy b.Aki meg a kérdésnek a felét olvasta el azok meg kiméljenek,kiirtam hogy előfizetés....
2013. okt. 5. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!