Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik jól a fülhallgatóm...

Nem működik jól a fülhallgatóm, valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Xperia X8-am van, rengeteg fülhallgatót vettem hozzá, de még Sony fülhallgatókkal sem működik jól. Ismerősöm mondott valami olyasmit, hogy ezekben az androidos telefonokban van egy hasonló dolog, mint Windows 7-en, ha pl. Skypen felhív valaki és nincs kikapcsolva, akkor lehalkít minden mást ami hangot ad ki(játék, zene, egyebek). Ez miatt (feltéve ha tényleg ez miatt), a telefon is ezt teszi. Viszont akkor is ez történik ha nincs beszélgetés. Így ha zenét hallgatok, akkor az ének iszonyatosan halk, és nem értem mit énekelnek, csak a gitárt, dobot, ezeket hallom. Mivel "3-sávos" vagy milyen, ezért ha nem dugom be teljesen a fülhallgatót a csatlakozóba, akkor az egyik!, csak az egyik fele szól. Ha tényleg hasonló dolog a Win7 dolgához, nem lehet ezt is letiltani telefonon, mint Windowson? Valaki nem tud valami megoldást?

Amúgy a headset, amit a gépnél használok, azzal működik, szóval nem a telefonnal van a baj.



2013. okt. 3. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a probléma.. Itt szerintem a füles a gond, de Én sem tudok rájönni, hogy micsoda. Nagyon sok füles nem jó hozzá, mert torz, halk stb. Azt vettem észre, hogy amelyik headseten van gomb, az általában nem jó. De ha benyomom azt a gombot miközben szól a zene, úgy jó, de hát nem fogom folyamat nyomkodni.. :) Szóval erre a kérdésre Én is kiváncsi vagyok.
2013. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszarás és ha nyomod tényleg jó, LOL. Megpróbálom valahogy leragasztani, de ha valakinek van kevésbé maszek megoldása írja le! :D
2013. okt. 3. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nekem szerencsém volt, mert a családban lett véve egy másik okos telefon, természetesen járt hozzá füles és hála istennek nem volt rajta gomb, és mivel nem használja Én megkaptam. Szóval szól normálisan, csak éppen nem a legjobb a kialakítása, mert ha sokáig van benne a fülemben, akkor fáj tőle. De úgy vagyok vele, hogy egy ideig jó lesz. Pedig az a legrosszabb, hogy van +3 headset-em és mindegyiknél ezt játssza sajnos.. Ezt szerintem sehogy nem lehet korrigálni, de az okára nagyon is kiváncsi lennék. És most, hogy megtaláltam a kérdésedet megint annyira érdekel a dolog, hogy most már utána fogok járni kicsit jobban. :D

Persze ha mégis meglehet oldani máshogy minthogy a leragasztáshoz folyamodj, (:D) és mondjuk előbb tudom meg mint erre választ kapnál, akkor írni fogok.

2013. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, még mielőtt azt hinnéd, hogy ugyanolyan a telefonunk, akkor elmondom, hogy nem. Az enyém egy Motorola Defy, szóval itt nem a telefonnal lesz a probléma, de ezt már mondtam. :)
2013. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Osztályomban van egy srác aki mondhatni bele van őrülve a telefonokba ha megtudok tőle valamit leírom. Amúgy azt nem írtam, de olyan fülesekről van szó amik "gumidugósak" és belenyomod a gumis részét a füledbe. A szimpla műanyag-végűt utálom, mert egyszerűen kiesik a fülemből.
2013. okt. 3. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván azoknál is így van, ezek szerint tökmindegy, hogy milyen a "dugója". Régebben Én is azt használtam, mert mindig kiestek a "simák" a fülemből, de azóta volt egy Nokia headset ami teljesen jó volt, mintha az Én fülembe szabták volna. :D Ez a mostani sem esik ki belőle, csak fáj ha sokáig bent van. Azt megköszönném, ha leírnád Te is ha előbb tudod meg.
2013. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért nem jó a füles mert a telefonod nem kompatibilis a fülhallgatóddal, ha van mikrofonos fülesed akkor a gomb benyomásával illetve tartásával úgy jó, de akkor sem lesz kompatibilis! A megoldás az hogy veszel egy olyan fülest mint a telefon márkája vagy pedig, ha ugy eem jó akkor tartsd benyomva :) sok sikert.
2015. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!