Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom letörölni a...

Hogyan tudom letörölni a képeket az IPhone 4-ről? (iOs7)

Figyelt kérdés
letöltöttem az iOS7-et ,és azt mondták hogy úgy csináljam hogy az összes képet mentsem le (most már tudom hogy enm volt olyan fontos mert minden visszajött ), szóval nem csak biztonsági mentéssel hanem a mappáknál is . és utána 1 albumot leis töröltem . és most azok a képek rajta vannak a telefonon de nem tudom őket törölni és szerintem nem nagyon érzékeli teló sem mert kb 500 kép van rajta és abba az albumba volt 200 és ott vannak de csak azt irja hogy 300 kép van .szóval a gépen az iPhone mappába nincsnek meg azok a képek de a telón igen..... help lécci ! mert kellene hely és nem tudok törölni!

2013. okt. 4. 12:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!