Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesz le pénzt a facebook...

Miért vesz le pénzt a facebook? [NOKIA 5230]

Figyelt kérdés
Próbáltam http nélkül, www nélkül, mindkettő nélkül. a Kapcsolatot Biztonságos kapcsolatként akarja megnyitni, ami feltételezem https, azzal pedig nem működik a dolog. Ezt viszont nem tudom sehol sem kikapcsolni. Valakinek, valamiféle tapasztalat?
2013. okt. 4. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Van mobilinterneted?
2013. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy a helyes, hogy 0.facebook.com, szóval jól írtad. viszont az én értelmezéseim szerint CSAK a 0.facebook.com oldal van ingyen. na most, ahhoz, hogy te elérd a telefonodon ezt az oldalt, több féle csomóponton át kell haladnod. például az első, hogy maga a telekom szerveréhez kapcsolódsz, ami azonosítja a sim kártyád, és kienged az internetre. viszont a telekom szervere az már nem tartozik a díjmentes kategóriába, így azt a néhány kilóbájtot, amit kapcsolódáskor generál, azt ugyanúgy felszámolja mindig, ami olyan 13-15 Ft. ez burkoltan le is van írva, legalábbis én így értelmezem.
2013. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze, 0.facebook.com, először próbáltam, [link] utána már csak [link] mindkét esetben vett le elég nagy összeget, de csak egy idő után. most simán 0.facebook.com-ot nyitottam meg, egyenlőre nemvett le semmit, pedig megvan nyitva jóideje. NETSTART-om van, előző telefonomon tökéletesen ment minden, mindesetre érdekes.
2013. okt. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!