Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van a telefonon...

Mi értelme van a telefonon lévő térkép helymeghatározásnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha meghatározom a saját helyemet, vagy meghatározok két három helyet annak mi értelme van? hol jelenik meg?
2013. okt. 4. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mondjuk az, hogy tudod, hol vagy, nem mindenki a város közepén az utcanévtábla alatt használja, hanem pl sport közben vagy csak elveszik az erdőben
2013. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ezzel tisztában vagyok, rosszul fogalmaztam meg a kérdésem. arra lennék kiváncsi inkább, hogy más is látja-e ezeket, hogy én beállítottam, megjelenik bárhol máshol?
2013. okt. 4. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megjelenni sehol sem, kivéve, ha explicite megosztottad másokkal (már amennyiben biztosít erre lehetőséget az app).
2013. okt. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) szóval akkor ha facebookon megosztok valamit, akkor nem lesz ott automatikusan hogy kispilicsről írtam?
2013. okt. 5. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a pozíciódat osztod meg, nem. Arra azonban figyelj, hogy sok telefon automatikusan menti a helyadatokat a fényképekbe is, így ha azokat osztod meg, még kiderülhet.
2013. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!