Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pasimnak szeretnék venni...

Pasimnak szeretnék venni szülinapjára egy X10 Minit. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Nokia 5230as van neki (ha jól emlékszem a nevére),régóta szeretne egy androidos telefont,most ezt találtam viszonylag olcsón.Mik a tapasztalaitok vele? Azt hallottam,hogy sajnos a mérete miatt nehéz rajta gépelni,plusz,hogy elforditott állapotban nem qwerty-s abillentyűzet,viszont találtam olyan appot rá,ami oldalasra fordítva qwerty-t hoz elő,szóval azzal talán nem lenne baj.

2013. okt. 5. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a pasik nem nagyon szeretik az ilyen méretű,"aprófont"...:)

2013. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mostanija sem olyan túl nagy :) szerintem kb ugyanakkora :) galaxy minire gondoltam,de sajnos nem találtam senkinél:S
2013. okt. 5. 12:10
 3/7 A kérdező kommentje:
megnéztem a kijelzőméretet..nem ugyanakkora,nagyobb a mostanija azért.. :D rosszul emlékeztem>.< viszont ahogy látom,úgy oldották,meg hogy a menü több ablakra van bontva,így viszonylag kevés ikon kerül egy oldalra,igy szerintem annyira nem gázos hogy kicsi :D
2013. okt. 5. 12:16
 4/7 b95 ***** válasza:
szerintem hulladék.
2013. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene, nagyon-nagyon gyenge. Meg amúgy is, a cuccaimat én szeretem magamnak kiválasztani. Viszont ha azt mondanád itt van ez a pénz amit telefonodra szántam de csak telefonra költheted el, örülnék neki. Kiegészíteném és vennék egy olyan telefont, amelyik megfelel az igényeimnek és pénztárcámnak.
2013. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ért a telefonokhoz ,számítógéphez nagyon :) Meg maximum csak alap alkalmazásokat töltene le vele,szóval a teljesítmény annyira nem fontos.Ebben a városban meg annyi pénzért ( 15ezer) amennyiért ezt meg tudnám venni,annyiért sajnos nem kap alap androidos telót :S Végignéztem az összes lehetőséget és mivel ez egy kisváros ezért sajnos nem találok :/ Újonnan meg a Tmobiletól 15 ezerért nem kap sajnos androidos,wifis,érintős úgyahogy normális telót :(
2013. okt. 5. 15:07
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem ilyenem van és soha nem használom a billentyűzetét, semmi értelme nincs. Szerintem ne vegyél neki ilyet, én szabadulnék az enyémtől mihamarabb.
2013. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!