Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen frissítés, és...

Ez milyen frissítés, és hogyan kell frissíteni?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom a Samsung Kies programot ezt írja ki ez mit jelent? Ez a 4.1-es szoftverfrissítés? Ha ez az akkor magyar? És hogy kell frissíteni? Új szoftververzió érhető el. A frissítés javítja a (z) "Galaxy S Advance (GT-I9070) " teljesítményét. Elindítja a frissítést? Aktuális készülék-szoftver verzió: PDA:LK1 / PHONE:LK1 / CSC:LF1 (TMH) Legfrissebb készülék-szoftver verzió: PDA:LQE / PHONE:LQE / CSC:LQ2 (TMH)

2013. okt. 5. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
"ezt írja ki" - de mégis mit??? Nem linkeltél be semmit, de még csak idézeted sincs a kiírásból, nem lehet tudni, hogy mire gondolsz, így hogy vársz segítséget?!
2013. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 schumilex55 ***** válasza:

"A frissítés javítja a (z) "Galaxy S Advance (GT-I9070) " teljesítményét. Elindítja a frissítést? Aktuális készülék-szoftver verzió: PDA:LK1 / PHONE:LK1 / CSC:LF1 (TMH) Legfrissebb készülék-szoftver verzió: PDA:LQE / PHONE:LQE / CSC:LQ2 (TMH)"

Ezt írja ki neki, szerintem egyértelmű...


Ha még 2.3.6 -on vagy akkor valószínűleg ez lesz a 4.1 -es frissítés. Szerintem.

És eléggé valószínű hogy magyar, igen.

2013. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló a program ezt írja ki "Új szoftververzió érhető el. A frissítés javítja a (z) "Galaxy S Advance (GT-I9070) " teljesítményét. Elindítja a frissítést? Aktuális készülék-szoftver verzió: PDA:LK1 / PHONE:LK1 / CSC:LF1 (TMH) Legfrissebb készülék-szoftver verzió: PDA:LQE / PHONE:LQE / CSC:LQ2 (TMH)". A második válaszolónak pedig köszönöm a választ még lenne egy olyan kérdésem hogy ha rányomok a frissítés gombra akkor automatikusan frissít magától mindent vagy még frissítés közben be kell rajta valamiket állítani?
2013. okt. 5. 11:50
 4/10 okoska98 válasza:
Szerintem Odinnal frissítsd a telefon szoftverét sokkal jobb mint a kies
2013. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 okoska98 válasza:

én ez alapján csináltam meg és nagyon jól elmagyarázza: [link] a sammobile.com/firmwares oldalon keresd meg a telefonodhoz illőt és azt rakd be a pda-ba az odinon belül, ne a szerbet vagy az oroszt

és szerintem utána rakj fel cwm recoveryt és cocore kernelt

2013. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 6. 17:12
 7/10 schumilex55 ***** válasza:

Még az előző kérdéshez annyit hogy szerintem magától letölti a kies és utána semmi gond nem lesz vele.

De az s advance -re alapból készül 4.1 -es frissítés így nem értem hogy a telefon miért nem kérdezte már meg hogy firssítések letöltése, ha csak ki nem kapcsoltad az automatikus frissítést, vagy nincs módosított eszközöd (root, costum rom).

2013. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem módosított a telefon. Amúgy meg ha a T-mobile-hoz megérkezik a frissítés akkor küld róla egy üzenetet vagy be kell menni egyik T-mobile üzletbe és ott felrakják vagy hogy megy ez?
2013. okt. 8. 20:11
 9/10 Shaito válasza:

Kicsit késő a válaszom, de remélem hasznos.

Fejlesztőként mindenképpen az ODIN-t javaslom, mint ahogyan azt már említették előttem. A KIES megbízhatatlan, míg az odin hibamentes, és egyszerű. a 2.3.6-os romok az XXLK1 és XXLK2, 4.1.2-es romok az XXLQ4, XXLQE, XXLQG, XXLQL pontosabban ezek a megbízhatóak. FONTOS! ha visszarakod a 2.3.6-ot mindenképpen REPARTOS romot tölts le, (3 fájlos) különben a teló meghal, és csak repartossal lehet majd megcsinálni.

2014. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, azóta már bevittem a t-mobile-hoz és ott felrakták.
2014. máj. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!