Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia készülék mobilinte...

Loijuanokovic kérdése:

Sony Xperia készülék mobilinternet beállítása?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy Sony Xperia készüléket a Telenornál (Smarttarifa), és nem tudom használni a mobilinternetet. Megnéztem a honlapjukon a beállítási útmutatót ; neten próbáltam keresni tanácsokat, amikor kipróbáltam az új beállításokat semmi sem változott.

Tudtok valami megoldást a problémára, vagy menjek be a szolgáltatóhoz?



2013. okt. 5. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Android 4.1.2 fut rajta
2013. okt. 5. 13:52
 2/4 schumilex55 ***** válasza:

Ezt próbáltad?

"(Menü) > Beállítások > Vezeték nélküli és hálózati > Egyéb beállítások > Mobilhálózatok > Hozzáférési pontok neve > (Menü) Új hozzáférési pont


Név: Telenor Online

APN: online

APN típusa: Írd be a 'default' szót (vagy hagyd üresen).


A beállítások elvégzése után lépjen vissza, majd a létrehozott profilt jelölje be (Zöld pont)."


Egyébként a hozzáférési pontokban kellene egyébként is megcsinálni ezt. Beírod amit a szolgáltató mond (a tmobilnál ez azt hiszem tmobile NET vagy hasonló) meg azt hiszem jelszót (megadják a beállítási leírásban) és ennyi.

2013. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, de semmi nem történt. Jelszavat meg nem kaptam hozzá, nem hiszem , hogy kellene hozzá. Eddig egyetlen oldalon sem olvastam arról, hogy jelszóra lenne szükség az mobilinternetezéshez a telenornál.
2013. okt. 5. 22:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma!

Egy szimpla ki-bekapcsolás megoldotta a problémát. :)

2013. okt. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!