Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom házilag ingyen...

Hogyan tudom házilag ingyen függetlení Samsung Galaxy S3-as telefonomat?

Figyelt kérdés
Egész napom erre ment rá, hogy az összes lehetséges módon megpróbáltam amit találtam, 4 romot flasheltem rajta újra kipróbáltam 2 programot nagyon ígéretesnek hangzottak, de sajnos semelyik nem működött már az IMEI szám sem az eredeti sajnos, előre is köszönöm a segítséget!

2013. okt. 5. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy meg tudod oldani, én is keresgéltem, de azt mondják házilag ingyen lehetetlenség. Amúgy az IMEI-t hogy változtattad meg?
2013. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az imei szam nem eredeti ? Ha ez azt jelenti,hogy most 004999010640000 a szama,akkor nagyon ugyes voltal,ellotted az efs particiot a telefonban - fogsz tejelni erte valami profi szervizesnek ,ha szukseged van meg a telefonra..sokkal tobbet,mint amennyibe a Fuggetlenites kerult volna
2013. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen 00val kezdődik az IMEI szám,tönkretettem a telefont ?
2013. okt. 6. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, tönkre -nem véglegesen,de ezt otthoni körülmények között már nem fogod javítani , speciális szervízeszköz kell hozzá -ahogy írtam a telefon EFS partcióját törölted le, itt tárolja a készülék az egyedi azonosítóit (pl.az IMEI számot is) . Ha szeretnéd,hogy valaha még müködjön,akkor vidd el egy gsm szervizbe (ne hivatalos szervizbe,mert el fognak hajtani,mint a legyet) és mondd el öszintén,hogy mit csináltál.
2013. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is régen próbálkoztam függetleníteni a Samsung SGH-J700-as készülékemet. Ez vagy 5 éve volt, persze baszkódtam és sikerült lenullázni az IMEI-t, nem baszódott el, csak annyi volt hogy amikor bekapcsoltam a telefont lassabban csatlakozott a hálozathoz. Kellett vagy 2 perc mire kapott térerőt. Persze független maradt, szartam rá, kb 1-1,5 évig így volt, semmi probléma nem volt vele, utána elvittem kifüggetleníteni és ott adtak neki újat!
2013. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!