Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IMEI, kisüttetés? Miért nem...

IMEI, kisüttetés? Miért nem mond senki semmit?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem itt gyakorikérdéseken, sőt már tettem is fel kérdést IMEI szám átírása végett, más kérdését is olvastam és mindneki csak a jogi részével van elfoglalva, tudjuk hogy tilos meg minden, de még sincs 1 olyan ember se aki érthetően elmagyarázná vagy azt hogy kell IMEI-t átírni vagy azt hogy kell kisüttenti telefont. Mindenki mást mond...

2013. okt. 6. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert egyrészt nincs univerzális recept (típusonként változik, nem is mindegyiknél lehetséges), másrészt ez nem olyan dolog, amit gyakran csinál az ember (ha egyáltalán foglalkozik vele). Illetve, erősen kétlem, hogy itt a GYK-n sokáig megmaradhatna egy ilyen kérdés, moderátorok ügyelnek erre.
2013. okt. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen GSM-ben dolgozó emberek, ilyeneket hol tanulják meg?
2013. okt. 6. 01:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso korben megvasaroljak hozza a nem ketfilleres szervizeszkozoket .. Utana foleg angol nyelvu forumokon,ill.az eszkozok support lapjan megkaphatjak a szukseges informaciokat
2013. okt. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fórumokon. Régebben magyarul is voltak infók, utóbbi pár évben nem olvastam a témában részletesen, de tudom, hogy már az amúgy aktív XDA-n sem tűrik meg az illegalitás miatt. Orosz fórumokon biztos nincs ilyen gond.
2013. okt. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Többek között azért sem segít neked senki, kérdező, mert az emberek többsége rühelli a tolvajokat és orgazdákat.
2013. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!