Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy LG optimus L9-et....

Vettem egy LG optimus L9-et. Ennek ki kell sütni az asiját? Milyen következményekkel járhat ha nem teszem meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisütheted. Olajban egy kis sóval, borsal. Hagymakarikát ne hagyd ki, és a kockára vágott szalonnát se.

Ha nem teszed meg mivel járhat? Használhatod a telefonodban.

2013. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az értelmetlen gyökerek kedvéért így írom:


Tehát lemerítem teljesen a telefont, ráteszem töltőre kikapcsolva és 16 órán át rajt hagyom. Ezt a mai telefonoknál is kell alkalmezni?


Érthető voltam kedves 1-es? Ha nem értesz valamit írd nyugodtan, elmagyarázom:)

2013. okt. 6. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2013. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írok kedves kérdező. De nem biztos, hogy tetszeni fog. Kettőnk közül te vagy a gyökér, és a hülye is, aki nem tudja elovasni azt a tetves szar papírt amit a hulladék telefonhoz kapott. Tudod, ott is, meg itt is leírták mit kell. Lusta szar vagy, h ennek sem bírsz utánnanézni. :D

válaszodtól kímélj meg.

2013. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A használati utasítás elolvasásakor ez a kérdés fogalmazódott meg benned?

Amikor a 24-ik oldalhoz értél a "A telefon töltése" menüponthoz, akkor mi történt? Kettőt lapoztál?

A válaszoló csak viccelni szeretett volna, szerintem a kérdésből azt szűrte le hogy a kérdező talán 3-6 éves korú lehet, így nem képes azt a dokumentumot elolvasni amelyet a gyártó alapos gondossággal a felhasználó számára fontos ismeretekből állított össze.


[link]

2013. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!