Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy nem régibe...

Miért van az hogy nem régibe lefrissítettem a samsung galaxy S4-emet android 4.2.2 -re és valami biztonsági irányelv frissítést kér? Fojt. Len.

Figyelt kérdés

Rá megyek, hogy frissítés és ezt írja ki pontosan : megelőzési információ egy alkalmazás leállásra kényszerült a (z) rendszerfiókhoz történő jogosulatlan hozzáférési kisérlet miatt az eszközön! Mi lehet a gond?

Előre köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 6. 10:20
 1/1 anonim válasza:
nekem is ez a problémám írhatnál, ha valamire rájöttél ... én egyelőre törölgetek a telefonomról csak arra nem jövök rá melyik alkalmazás miatt kellene ez a biztonsági irányelv frissítés
2013. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!