Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány évesen vehetek előfizetés...

Hány évesen vehetek előfizetést kártyára? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

olvastam olyan kommenteket ahol azt irták 14 éves, 18 éves, személyi kell, nem kell stb...

melyik ebböl igaz?

illetve hogy most a telenornál kinéztem egy telefont és elöfizetéses kártyára akarnám megvenni. amugy még csak 14 éves vagyok. és az lenne a kérdés hogy valszeg nekem elöfizetést nem adnának, de ha bejön velem apum és ö kér elöfizetést azt kérheti az én nevemre vagy csak a sajátjára? illetve hogy a telefont is hallottam hogy személyre irják azt is lehet igy vagy azt már magamtól is megtudom venni?



2013. okt. 6. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
egy biztos: önállóan 18 éves kor alatt nem vásárolhatsz előfizetést. Szerintem szülő engedélyével se, de ha bemész Telenorhoz akkor ott megmondják... Amúgy miért nem jó akkor apud nevére? Egyszerűbb sokkal, gondolom amúgy is ő fizetné
2013. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát végülis jó lenne de nekem tök mind1 lenne ki fizetné mert böven van rá elég pénzem de akkor kérem apum nevére
2013. okt. 7. 04:57
 3/3 anonim ***** válasza:
munkáltatói kell hozzá!
2013. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!