Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy S3 miniről?

Figyelt kérdés

Születésnapomra ilyen telefont szeretnék, nagyon tetszik. Külseje és a tudása is. Viszont, nagyon sok kérdést olvastam itt gyakori kérdéseken,és nagyon elbizonytalanodtam. Volt aki azt mondta, hogy jó, és mivel sok ilyen kérdés volt, sokan gondolkoztak azon hogy megvegyék e. Viszont, sok olyan volt, hogy nem éri meg az árát, és hogy Xperia P mennyivel jobb. Na, hát most az S3 mini olcsóbb, ugyan csak 3 ezer forinttal, de olcsóbb. Szóval, kíváncsi lennék a véleményekre.

Egyébként nagyrészben telefonálásra és játékra, meg internetezére lenne használva.

13/L

Előre is köszönöm!



2013. okt. 6. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó telefon. Függetlenül, GSM boltban meg lehet kapni ilyen 52-53 ezer forintért meg lehet kapni, annyit még meg is ér, DE szintén GSM boltban alig 5 ezer forinttal drágábban már kapható a Sony Xperia P, ami viszont sokkal jobban megéri ár/érték arányban! De még 1x írom, GSM boltban kapható ilyen olcsón. T-mobilbe-ban, telenorban + 10-15 ezerrel drágábbak! Xperia P pl. 96 ezer a T-nél.


Xperia P-t ajánlom!


[link]

2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma próbáltam, nekem nem jött be. a kijelzője se valami ütős,meg szerintem kicsi
2013. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mérete szerintem pont jó. Egy Iphone 4-es szinte. Nem mondanám kicsinek. Pont ez nem tetszik az S3-ban meg S4-ben hogy olyan nagyok. Szinte külön táska kell nekik.
2013. okt. 6. 18:58
 4/6 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom van, én nagyon meg vagyok vele elégedve. nekem a mérete pont jó, se nem kicsi se nem nagy, és szerintem tökéletes arra amire te használnád :) én örülök hogy ezt vettem
2013. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ki az az idióta aki szerint ez tökéletes
2013. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvettem, teljesen megvagyok vele elégedve. Nem mondom, hogy tökéletes, és hogy nincs jobb nála telefon, de én nagyon szeretem. 14 éves létemre teljesen megfelel:)
2013. nov. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!