Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Sony Xperia Z...

Akinek van Sony Xperia Z telefonja, az szerint tényleg jó telefon? És mennyire vízálló? Megéri megvenni, mert olyat szeretnék venni

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 18:21
 1/3 dirtboy ***** válasza:

És mennyire vízálló?

IP57-es szinten


ha fontos hogy vízálló legyen megérheti de egyébként nekem nem kéne mert a kijelzője nem valami szép,ha meg az nem szép akkor meg ott eszi meg a fene az egészet.

szerencsére már váltottak és a jobbak már Triluminos kijelzővel jönnek.

2013. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A képernyő a gyengéje, egyben az előnye. A gyengébb képernyőt kevesebb energiabefektetéssel tudja működtetni, így az akkumulátor tovább marad használható töltés nélkül, sőt, a processzor sem pörög maxon, hogy meg tudj nézni egy képet az interneten.
2013. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

/A képernyő a gyengéje, egyben az előnye/

ez egy nagy baromság,nem tudom honnét szedted ez.

attól hogy szarabbak a színek még nem jelenti azt hogy aksit nem szívja,a háttér világítás ugyan úgy meg van csak gyengébb színt ad a folyadékkristály.

az amoled nagyon színes mégis sokkal kevesebb árammal beéri mint akármelyik lcd fajta.

az meg hogy 5colon full hd felbontást kapott marhára nem energiatakarékos.

az a nagyon nagy pixel sűrűség semmire nem jó,nem látsz pixelt már 330ppi értékű kijelzőn sem a 441 tök felesleges parasztvakítás,sőt grafikai téren gyengíti is a telót.

az én telóm pl ugyan olyan hardverekkel rendelkezik mint a Z csak az enyémben 4,7colos true hd kijelző van és grafikus teszteken jócskán a Z teljesítménye felett van mert nem terheli le a sok felesleges pixel.

2013. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!