Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jó a htc one?

Miben jó a htc one?

Figyelt kérdés

A telefon külseje teljesen megfogott, de a szépségén, és a kijelző méretén kívül nem tudom mi benne olyan jó, hogy annyiba kerül amennyibe.

csak 1x próbáltam rövid időre (ennyi idő alatt kb semmit nem tudtam meg róla) bár gyorsank tűnt , és az oprendszer kezelőfelülete is tetszik.

Az érdekelne, hogy mért ennyi az ára, miben jobb mint más telefonok, és szerintetek meg éri-e a készülék a pénzét?

Köszii:)



2013. okt. 6. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A One a HTC csúcskategóriás telefonja, kamera felbontását leszámítva versenyképes a többi gyártó csúcskategóriás ajánlataival. Az meg ugye, sehol sem olcsó.
2013. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, már amennyiben egy okostelóra ezt mondhatjuk. (egy hónap múlva már sokkal jobb telefonok lesznek)

Viszont nagyon strapabíró, úgyhogy nem hiszem hogy tönkremenne az idő alatt mielőtt lecserélnéd.

2013. okt. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem , köszi:)

1# : de erre lennék kiváncsi, hogy mitől számít csúcskategóriásnak?

2013. okt. 7. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi számít csúcskategóriásnak Androidot futtató készülékek esetén? Gyors, négymagos processzor (pipa: 4 Snapdragon Krait mag 1.7GHz-en), erős GPU (Adreno 320), sok memória (2 GB), és nagyméretű, nagyfelbontású kijelző (FullHD felbontás 4.7"-en). Ezek mellé elsőrangú anyagminőség, és - bár ez szubjektív - remek design is társul. Nyilván vannak olyan készülékek, amelyek felülmúlják egyes helyeken ezt, de neked kell eldöntened, mi a fontos számodra.
2013. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A HTC ONE a jelenlegi legjobb készülék a világon.

Bárki mást mond, az hazudik, vagy tájékozatlanul alkot véleményt, tehát buta.


Beats Audio, Stereo HANGSZÓRÓ, 4 db 1.7 Ghz-es + 500 Mhz proci, 2GB memória, LTE, Sense felület, Unibody alumínium ház, 32 / 64 GB tárhely, FLASH LEJÁTSZÁS, kiváló gyári appok, stb...

2013. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

sikerült meggyoznotok, hogy valóban ennyire jó ez a készülék:)

2013. okt. 8. 21:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!