Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y300-am van, és...

Nayal kérdése:

Huawei ascend y300-am van, és mindig bekapcsolja a hangalapú gépelést plusz a zenelejátszót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ennek eredménye, hogy headsettel esélytelen jópár dolgot csinálni. Bekapcsolja ha videót nézek sőt ilyenkor elindul a zenelejátszó is. Mi az isten van ezzel? Egyy gombot nem nyomok ilyenkor de ha visszatekerem a videót vagy megérintem a képernyőt, hogy mégis mennyi van még hátra egyből behozza, hogy inicializálás aztán azt, hogy most beszéljen. Ki a fene mondta, hogy ezt akarom? Ez csak úgy random bekapcsol ha videót nézek/zenét hallgatok? Múltkor is jövök haza suliból, berakok egy zenét, lezárom a billentyűzetet (!) zsebre rakom a telót...az égvilágon semmit sem nyomok, erre egyszercsak megáll a zene, és ismerős hangot hallok. Kiveszem a telót a zsebemből: Billentyűzár feloldva, most beszéljen. MI A FENE EZ? 40.000 volt a teló, legújabb android van rajta, és ezt csinálja? Ki se lehet kapcsolni beállításoknál semmit sem találtam. Most pl néztem egy 6 perces videót, 6 perc alatt 27x (!) kapcsolt be egymás után zenelejátszóstul (ilyenkor elindítja az utoljára hallgatott számot). Most kihőztam a fülest semmi probléma. Elegem van, ez egy vicc!

2013. okt. 7. 01:35
 1/7 A kérdező kommentje:
bevitelnél kikapcsolom a hangalapú gépelést (google) de mindig visszakapcsolja
2013. okt. 7. 01:39
 2/7 rampapapam ***** válasza:
füles/fejes hiba...anélkül csinálja?
2013. okt. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anélkül nem, de próbáltam ugye fülest, meg fejhallgatót (vadiúj) is, mindkettő hibás?
2013. okt. 7. 08:25
 4/7 anonim válasza:
A beállításoknál, a nyelv és beviteli lehetőségeknél a google hangalapú keresés elől ki kell venni a pipát és alatta a beszéd, hangalapú keresés beállításokba bemész és ott a beszédkimenetnél a mindig olvassa fel helyett csak a szabad kézi mód lehetőséget kell bejelölni.
2013. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap szabadkézi módban olt mégis csinálta de zenelejátszó hallgatott. Pipát visszarakja
2013. okt. 8. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapra állítsd vissza a készüléket és próbáld meg úgy.Ha nem lesz jó, vidd vissza a boltba és frissítsenek egy szoftvert rajt.
2013. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom! Bár nekem alctelem van, de szintén a legújabb androiddal... Még nem találtam megoldást :/
2016. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!