Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U vagy Samsung...

Sony Xperia U vagy Samsung Galaxy Ace 2?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata vagy véleménye a fent említett 2 telefonnal kapcsolatban, kérem ossza meg velem! Köszönöm

2013. okt. 7. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
a kettő közül ace 2. az U-ra sz@r a frissítés a
2013. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az Ace 2 egy kalap ****. Én az U-t vinném, még akkor is, ha soha a büdös életben nem kapott volna frissítést.
2013. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) Köszi az eddigi válaszokat, azért még szeretnék 1-2 véleményt. Ez így pont nem segített semmit.
2013. okt. 7. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem U-van.

A 4-es androidot ne rakd rá, mert attól egy kalap szamóca lesz. én a 2.3-at használom és gyönyőrűen muzsikál.... igaz néha elkell vinnem a Westelhez, hogy frissítsék a szoftverét mert behülyűl, de összességében nagyon jó telefon, még úgyis h nekem egy ici-picit hajszálkarcos lett... de ígyis tökéletesen működik.


[link]


Tökéletesen életképes, működés közben nem zavar, szerencsére az érintőpanel nem sérült.

Megjavíttatni szerintem nem éri meg (18ezer minimum) mert annyit nem ér az egész telefon, mert inkább gyűjtök és akkor már lecserélem egy másikra, ezt meg alkatrésznek eladom, vagy valami hasonló mazohistának napi használatra :D

2013. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Westelhez" LOOL még Westel :DDDDDDD



Ace 2. Az U-t még bővíteni sem lehet, kicsi a kijelzője, 4.x.x egy fos rajta. Ace 2-re vannak normális használható ROM-ok.

2013. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pityi11 válasza:

Mindenképp az ace 2!!

Ahogyan azt az előttem válaszoló is jelezte, az ace 2 bővíthető, nagyobb a kijelző ami igenis számít.

Mert 3.5 col és 3.8 col között pont annyi a különbség, hogy jobban, kényelmesebben lehet kezelni a készüléket, pl szöveg gépelés közben.

Ár érték arány szempontból is jobb a galaxy ace 2.

Nekem is ez van, és miután 3 napig volt szerencsém egy xperia u-t is használni, azt mondhatom, hogy nem bántam meg, hogy az ace2 mellett döntöttem.

2013. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace 2!!! Sokkal jobb!
2013. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!