Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a PC-m a...

Miért nem ismeri fel a PC-m a Samsung Galaxy Ace telefonomat?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Samsung Galaxy Ace telefont. Ugye amikor csatlakoztatom a telefont (USB kábellel) a PC-hez akkor ki kell neki írni, hogy: "USB-tár csatlakoztatása". (Ezt onnan tudom hogy tesómnak is ezt írja ki). Miután megvettem, ezt rögtön ki is próbáltam. Tettem rá néhány zenét. Ekkor még minden rendben volt. Aztán amikor legközelebb is akartam rá zenét rakni, akkor csatlakoztatás után nem írta ki, hogy "USB-tár csatlakoztatása".


Mi lehet a probléma? Mit lehet tenni?


Ja és még valami: Néhány napja kiírta, hogy a telefon belső memóriája keld elfogyni, ezért kitöröltem néhány (általam letöltött) alkalmazást, de véletlenül valami mást is kitöröltem. Sajnos nem emlékszem, hogy mit.


Lehet, hogy ezért van ez az egész?


Köszi a hasznos válaszokat előre is!!!


2013. okt. 7. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gépnek van gondja: nem telepítetted az usb-t rendesen. Vagy valami gond van...Indítsd újra a gépet csatlakoztasd az Usb-t a telefont is csatlakoztasd a megfelelő beállításokkal !!!! Csak úgy magától nem csatlakozik általában!!!
2013. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az usb-t nem kellett telepíteni, mert az első használatnál minden normálisan működött és felismerte.
2013. okt. 14. 18:49
 3/6 anonim válasza:
Anyumén külö kell kérni hogy csatlakozzon. Valami kis andoid figura fölött kijön a szöveg.
2013. okt. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen pontosan ezt kéne csinálnia, de sajnos nekem nem csinál semmit :(
2013. okt. 20. 12:58
 5/6 anonim válasza:
milyen oprendszer van a gépeden?
2013. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
win7. de azóta már magától megjavult és mükszik rendesen :)
2014. jan. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!