Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki próbálta már a "Gigabyt...

Valaki próbálta már a "Gigabyte Gsmart Sierra S1"-t?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 19:32
 1/7 Tóth Csaba ***** válasza:
kb. s 3 tudàsú jótelefon ' deinkàb jövöre kèrdezd ezt :D mostmèg 80/ rugó. igynemsokan irnakróla neked , ismeretlen igyanyit kevesen fizetnek èrte! èninkàb vennèm pl. atab 5. komoly az is ! ès olcsob kèzalat 30/ ezer.
2013. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én azt tervezek venni, jó ár/érték arány összehasonlítva a konkurenciákkal még 85 ezerért is.
2013. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Csaba ***** válasza:
100% egyetèrtek , veled s 3. nem job anyival :/ hogy dupla az àra mint gigabyte s 1 . szerintem jólvàlasztasz ! èn is nèzegetem mondjuk ( olcsob ) hasonlókat :D
2013. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Csaba ***** válasza:
mondjuk ami komoly ! azmèg myaudio x 5 èninkàb aztvennèm :) àrban nagyonjó ! 80/ ezer. ujjonan , ès brutàltudàsa pl. 13 mpx 1 gb. ram! 4 magos stb.. xperia L. ès tàrsait :) alàza kemènyen , ès jólnèzki!
2013. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gigabyte-tal összehasonlítva szinte ugyanazok a paraméterek viszont a myAudio csúnya nagyon!
2013. okt. 13. 13:10
 6/7 Tóth Csaba ***** válasza:
ugyigaz ' hasonló tudàsuak myaudio azpedig jo màrka :) sokèves multja pl. zenei , erösitök + hangszorók piacain is ènbiztosan azt venèm eben tedöntesz! :)
2013. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem most már ez van, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ha nem zavar hogy átlagtól nagyobb méretű, akkor nagyon jó telefon. De még pont annyira nagy, hogy kézre illik.

Gyors, megbízható. Az tény hogy az aksi ha már 2 napot bírja úgy hogy használom is meg nem is, akkor az már nagyon jónak számít. Szóval az aksi ideje nem valami csúcs, de amúgy nagyon megérte a telefon az árát.

Futnak rajta a top játékok is teljesen jól.

2013. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!