Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom miért csak 1,90...

A mobilom miért csak 1,90 giga videót vesz fel?

Figyelt kérdés

Egy SonyEriccson Xperia Mini Pro-m van! Van benne egy 16 gigás memóriakártya, szeretnék vele hosszabb videót csinálni..már kétszer próbáltam és mindkét alkalommal leáll a videó magától...és megnéztem mindkét videó mérete 1,90 giga. Vagyis valamiért itt levan limitálva és amikor eléri ezt az adatmennyiséget akkor leáll!


Erre van valami beállítás hogy ne álljon le, vagy valahogy meglehet oldani?



2013. okt. 8. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A memóriakártya fájlrendszere FAT lehet, ebben az esetében egy fájl max. 2GB-os lehet, ezért állhat le a felvétel. A memóriakártya FAT32-re formázásával megoldódhat a gond, ezen a fájlrendszeren már 4GB a korlát.
2013. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz...és 4 Giga fölé nem lehet menni?
2013. okt. 8. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, exFAT vagy NTFS fájlrendszerrel, de ez felvet újabb problémákat. Nem biztos, hogy más fáljrendszerre tudod formázni a kártyát, ha sikerül, az NTFS-t biztosan nem kezeli az Android, a másikat nem tudom. Ezeknél viszont már nem kell foglalkozni a max fájlméret kérdéssel.
2013. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
FAT32-be formázom..akkor mekkora legyen a lemezfoglalási egység mérete?
2013. okt. 8. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapértelmezett.
2013. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindent!
2013. okt. 8. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó lesz, akkor nagyon szívesen!
2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!