Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ChaCha-t vagy Wildfire...

HTC ChaCha-t vagy Wildfire S-t vegyek?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb?

2013. okt. 8. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Öreg mind a 2
2013. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hardver, szoftver ugyanaz, egyik se jobb a másiknál, de mind a kettő régi és elavult modell. Egyéni döntés kérdése, hogy kell-e a billentyűzet ami megvan a ChaCha esetén vagy jó a full érintőkijelző mint a Wildfire S esetén.
2013. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy Galaxy minihez képest jobbak?
2013. okt. 8. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
A Chacha az egyik legjobb Android Candybar készülék.
2013. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ChaCha jobb, mert gyorsabb a processzora, többiben nagyjából egyformák! De az árát egyik se éri meg, sokkal jobb telókat lehet kapni annyiért!
2013. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ChaChám van, nagyon szeretem. Ha nem kell csúcsmobil, csak átlagos használatra szeretnéd, nagyon jó telefon.
2013. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok! Amit a #2-es írt, az nem teljesen igaz, nem mindenben egyforma a hardverük, a ChaCha processzora 200 MHz-cel gyorsabb!
2013. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. okt. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!