Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért van minden jó csajnak...

Mért van minden jó csajnak iphoneja?

Figyelt kérdés
mást nem ismernek?
2013. okt. 8. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
mer tudod szegénység van... :D
2013. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a jó csajoknak megveszik a kopasz Mercis barát.
2013. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a jó csajoknam nem kopasz mercis pasijuk van hanem kis nyomorék vézna páwa pasijuk xd
2013. okt. 8. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted.
2013. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát...ezt látom xd
2013. okt. 8. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
ja a csajok 90%-ra ájfón jellemző. van píz szarásig xĐ
2013. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a sok plázacicának semmi fogalmuk nincs a telefonokról, csak ha már meghallják azt a szót hogy ÁJFOON *.* akkor már csúszik lefele a bugyi, mert ezen tudnak facebookozni meg 600 képet feltölteni egy nap arra a rohadt instagramra, de az már nekik magas hogy ennyi pénzért megkapnak (mai piacot tekintve) egy HTC One-t, egy Lumia 1020-at, egy Galaxy S4-et, vagy Note 3-at, amik fényévekkel jobbak, csak amikor apuci anyuci kérdezi egyszer lányukat hogy milyen telefon kell neki, Ő evidens hogy az ájfónt mondja mert egyrészt "lol ez Apple a Cintike barinőmnek is ilyenje van ez tuti jó" vagy a másik verzió a teljes agyhalál amikor (és ezt nem én találom ki, lakóvárosomban egy velem egyidős csajtól kérdeztük) nem tud felsorolni az Apple-n kívül 3 egyéb telefongyártót, de elmagyarázza hogy iPhone a legjobb mind közül mert... mert.... mert csak. És itt fogy ki az indokokból.

Na ezért.

2013. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tomom ***** válasza:
46%
aki hülye az androidhoz az iphont-vesz...
2013. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg csak menőzésből. Én csak olyan csajt láttam iphoneal, akinek fingja sem volt semmihez hozzá, volt olyana kinek fél év után mondtam el hogy mit jelent repülő módba tenni, és nem kell kikapcsolgatni... a közelségérzékelőre meg azt mondta neki nincs (neki fekete van amin nem látszik, nekem meg fehér amin igen). Szoktam nézni az ikonokat is, kb az App Store idegen dolog, csak telefonálásra, viberre meg FB-re használják (ill Instagram meg Safari néha)
2013. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
pfff... ezek milyen válaszok mar?? :D vicc... nem lehet h siman azert van Iphone-ja valakinek, mert jo telefon...?!?!?! es lattam mar csunya nonek a kezeben is ilyen telefont... amugy meg irigykedtek hogyha a nok pasiktol kapjak??
2014. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!