Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomnak betört a...

Ha a telefonomnak betört a kijelzője mert leejtettem és még garanciás a telefon, akkor valamilyen ürüggyel ki tudom cseréltetni egy teljesen új telefonra? (T-Mobile)

Figyelt kérdés
Pl: Ha beviszem és megmondom hogy elmegy róla a térerő vagy valami olyan hibát mondok amit nem tudnak kijavítani akkor van rá esély hogy kapok egy új telefont? Valaki járt már hasonlóan?

2013. okt. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ha elmegy a térerő akkor is szervizbe küldik bevizsgáltatni és ugye vannak olyan panelek benne amiket fizikailag lehet cserélni, de legrosszabb esetben egy új alaplapot tesznek a régid kasznijába és ennyi.

Ha betört a képernyője az a te hibád arra nem szól garancia, de új telefonoknál főleg ezeknél az okos telefonoknál lehet biztosítást kötni nekem 2 hónapig kötelező volt, és mondta a csaj ha fizikai baja van akkor annak a költségeit ez fedezi még ha én vagyok a hibás akkor is de ugye valamennyit fizetni is kell érte, de a jó benne az hogy a garancia is megmarad ugyanúgy. Szerintem a legtisztább az ha bemész a T-mobile-ba viszed a papírokat és rákérdezel hogy hogyan lehetne megoldani úgy hogy mindketten jól járjatok.

Vadiúj telefont csak vásárlást követően 3 munkanapon belül adnak, utána lehet bármilyen hibája szervizelik, és nem kapsz másikat, kivéve akkor ha esetleg leég benne valami vagy az akkuja rossz volt és megolvasztotta a telefont, de azt alaposan kivizsgálják ám. Ja és azt sem árt tudni ha 3 alkalommal küldöd be garanciális javításra, és utána megint erre szorul azt már nem kötelesek vállalni az már a te pénzedből fog menni. Tehát esélytelen az hogy egy teljesen új telefont kapj. Maximum akkor ha nem fizikai hiba van és nem is te vagy az okozója és mondjuk ha tényleg annyira gatya hogy semmit sem lehet vele kezdeni, vagy ők ott a központban szúrnak el valamit na akkor esetleg kaphatsz egy vadiújat, de ezek komoly dolgok, ne reménykedj ebbe.

2013. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szervizekben idióták dolgoznak akik 3-ig se tudnak számolni, észre sem vennék hogy beviszed térerő hibával és be van törve az eleje.
2013. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!