Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ha régi nagyméretű...

Mi a teendő ha régi nagyméretű SIM kártyám van, de az új telefonba, amit kaptam már a mini méretű kell?

Figyelt kérdés
Megmaradhat a telefonszámom, ki tudják ezt valahogy cserélni?

2013. okt. 9. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
bemesz a szolgaltatodhoz es kersz egy SIM cseret.
2013. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha régi a SIM mondd, hogy rossz a kártya sokszor nem érzékeli a telefon. Egyébként olvastam olyat, hogy talán 2 évente ingyen kellene cserélni a kártyát a szolgáltatónak. Persze ez lehet, hogy nem igaz.


Viszont az tuti, hogy fizetned kell érte, hacsak nem mondod, hogy rossz a kártya. Akkor ingyen cserélik. Legalábbis a T-mobnál így kaptunk új kártyát. :) Pedig a T-nél lett véve a telefon is, csak nem arra a névre aki használta. Más néven volt a SIM.


Ha azonos néven van, akkor viszont ingyen cserélik a kártyát nem kell trükközni.


Kérj olyat amiben eleve van micro SIM, feltéve, hogy nem iPhone és nem nano SIM kell bele.

2013. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja az lényeges, hogy a SIM a te neveden legyen, vagy annak kell bemenni akinek a nevén van.
2013. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
iPhoneról van szó...abba már egy 3. fajta kell?
2013. okt. 9. 18:13
 5/9 pianoboy válasza:
Vagy utánaolvasol pontosan, hogy milyen méretre kell és szikével levágod. Én is úgy csináltam itthon és nem kellett bemennem a szolgáltatómhoz egy másikat (kisebbet) kérni. :)
2013. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Ez szép és jó, csak ha elszúrja, akkor b@ szhatja. Mert, akkor még a letiltás díját is ki kell fizetni és az új kártya díját is. Pláne az a poén benne, hogy lehet nem is kompatibilis a kártya a telefonnal, ha sikerül is levágni normálisan.

Azzal a módszerrel amit meg én írtam neki kap ingyen egy újat ami tuti, hogy jó lesz.

2013. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. okt. 12. 11:19
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt, bevittem a SIM-et és egy kis géppel levágták fél másodperc alatt :)
2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szolgáltatóhoz mentél be? vagy egy random GSM üzletbe?
2013. dec. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!