Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IMEI függetlenítésről van...

IMEI függetlenítésről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
használtátok már?bevált?nem vernek át?
2013. okt. 9. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ennek a kerdesnek fussunk neki megegyszer : mit szeretnel csinalni ?
2013. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az imei egy hálózati azonosító, ha az nincs, nincs teló se.

Szerezni kell egy 8-10 éves telót és annak az imei számát lecserélni rá.

Régebben legalább is így csinálták, de például lopott telóknál, vagy szolgáltató által tiltott nem fizetés miatt, akkor alaplapcserét csinálnak, olcsóbb. Ez Iphoneoknál gyakori, ezért nem szabad venni ilyen-olyan gsm.ből iphonet, mert általában azok ilyenek.

2013. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy lehet IMEI-t cserélni?
2013. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Iphone 4-es telefonomat szeretném függetleníteni. Eddig ez gevey-el volt megoldva,de frissítenem kellett már mindenképp iOS7-re,és azzal nem működik.Keresgéltem a neten,de csak az IMEI-s függetlenítést találtam.Ha jól értelmeztem,akkor meg kell adnom a telefonom IMEI számát,és a szolgáltatót amire le van korlátozva a telefon,majd ők valahogy megcsinálják,hogy akármilyen SIM-et,ha beleteszek,akkor úgy ismerje fel,mintha az erdeti szolgáltató lenne.Ez 25fontba kerül,de nem is azt a pénzt sajnálnám,hanem inkább,ha utánna használhatatlan lenne teljesen a telefon például.
2013. okt. 10. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen függö a telefonod egyáltalán ? Magyar és környező országbeli szolgáltatófüggöeket nem is lehet függetleniteni . De amit lehet azt ugy,ahogy irod : kell az imei száma,kifizeted a dijat ( akár 40eFt is lehet) és vársz,amig visszaigazolják ( akár 1 hónap is lehet) ,akkor idegen sim bele és itunes-ra fel...
2013. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Australia Virgin Mobile,ha jól emlékszem.A menetét ismerem,azt szeretném még tudni,hogy megbízható e,garantáltan független lesz e a telefonom,mert akkor megéri.
2013. okt. 10. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,megbizhato,de ez a szolgaltato sokkal olcsobban nyithato mint 25 font .. [link] ezek ruszkik es maximalisan elegedett voltam a szolgaltatasukkal mindig ..
2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah es veglegesen fuggetlen lesz, frissitheted utana barmikor
2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor máris intézem,remélem működni fog. :)
2013. okt. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!