Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi mozog a telefonomban?

Mi mozog a telefonomban?

Figyelt kérdés

Ha rázom, akkor nagyon nagyon halk kis hangot hallok. Mint ha valami letört volna benne. Pedig szét is szedtem de nem esett ki semmi belőle. Lehet, hogy ez az a dőlésérzékelő szenzor? Amelyik ha elfordítod a telefont akkor elfordul a képernyő? És ha már itt tartunk akkor ennek mi a normális neve?

Elképzelhető, hogy ez zörög benne nagyon halkan?



2013. okt. 9. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom mi zöröghet de azt giroszkópnak hívják
2013. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sansears válasza:
nekem olyan telóm volt, amin a micro usb nyíláson egy pöcköt el lehetett húzni (galaxy ace) és nálam az szokott
2013. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves válaszolóknak a válaszokat!

Utólag észrevettem (haveromnak is olyan telója van mint nekem) neki is zörög benne ugyan olyan kis hangú valami mint nekem. :D aztán megnéztem a tesómét is.. neki is ilyen van. neki is zörög benne :D szóval nincs problematika :) mégegyszer kösz mindkettőtöknek!

2013. okt. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!