Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone red-re át lehet úgy...

Vodafone red-re át lehet úgy állni sima vodafone előfizetésről úgy, hogy ne változzon a számom?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim megesküsznek rá, hogy lehet, de eddig online kerestem rá és csak olyan lehetőséget kínálnak fel, hogy telekomról vagy telenorról... és akárhol keresek rá a neten eddig tényleg csak így találtam. GOndolom, ha bemegyek a vodafone egyik boltjába, akkor lehet, de akkor neten nem lehet?

2013. okt. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy at lehet..de ha husegnyilatkozatod van,akkor csak ugy,ha az elozo dijcsomagod havi dija alacsonyabb volt a red-tol (ami nem nehez)
2013. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azzal nincs gond, mert ez így van, de az oldalon nem kínál fel olyan lehetőséget, amivel meg tudom tartani a számomat... engem a red basic érdekel (9990Ft) és az eddigi előfizetésem pedig egy ezressel kevesebb, szóval már csak a gomb kéne, amire rányomok, hogy meg legyen:D
2013. okt. 9. 20:53
 3/5 TaKy99 ***** válasza:

Azt írtam volna, hogy: A vodafone.hu-n jelentkezz be a telefonszámoddal (jobb felső sarok)

majd online ügyfélszolgálat alatti [belépek] gomb

Tarifák-> voda RED Basic-> vásárlás készülék nélkűl... De nálam is kiírta, hogy nem megy, csak újat" WTF


De lehet, mert tegnap érdeklődtem telefonon a GO+ és aRed Basic után és azt mondta az ÜFSZ, hogy mindkettőt lehet, Úgyhogy hívd fel őket. 1270 meg sok türelem :) Bár kevesebb, mintha be kellene menni egy boltba.

2013. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:D, tegnap bementem a vodafone egyik üzletébe és átirányították red basic-ra, de csak decemberben fogják aktiválni, mert akkor fog lejárni a szerződésem
2013. okt. 11. 00:25
 5/5 TaKy99 ***** válasza:

Azért decemberben ellenőrizd le, hogy tényleg átállították.

Ekkora cégnél az ördög nem alszik.


Régebben a vodával is volt gondom, de most meg a T-vel van vitám. Május óta nem képesek összehozni 3 szolgáltatás hűségidejének lejártát, amikor egyszerre hosszabbítottam. Havonta 1x cseszegetem őket, amikor megjön a szla és látom, hogy 3 különböző időpont szerepel rajta. Most szeptemberben azzal oldották meg, hogy valami vezető küldött egy levelet, amiben elismeri, hogy nekem van igazam. Ne törődjek a számlán szereplő dátumokkal. Ha lejár a valódi hűségidő akkor a levél számára hivatkozzak. XD

2013. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!