Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos mobiltelefont...

Milyen androidos mobiltelefont érdemes venni: csúcskészülék maximum 50 000 ft-os árkategóriában, bármilyen jöhet, Lg, Sony, Samsung, Htc, Huawei, Alcatel, stb. , mint mondtam bármi ( ami nem klon )?

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 16:00
 1/4 TaKy99 ***** válasza:

Háát csúcskészüléket nem kapsz 50e-ért! Sorry!


Mivel már megkaptam, hogy Prestigio fan vagyok, ezért csak óvatosan annyit mondok a Prestigio Multiphone 4322 DUO, nekem bevált. Nézz köről a márka házatáján. SZVSZ jó ár/érték arányú telefon 2 év garral.


Itt egy teszt: [link]

2013. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helo. Mindjárt megnézem amit küldtél de én azon az 50 000ft - on belüli androidos telefonok közül gondoltam csúcskészülékre.
2013. okt. 10. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 40 e ért Gigabyte Gsmart GS202 őt vettem, de szerintem egy Gsmart Aku 1 et vegyél, szerintem jó mobil. Nem katyvasz, nem másolt márka, se semmi egyéb. Max nem eléggé ismert, de amugy én meg vagyok vele elégedve, és szerintem ebből a pénzből nehéz lenne jobbat lelni. Ha lett volna rá keret, azt vettem volna meg, jó kis mobil. 4 magos 1.2 ghz s CPU, 1 GB RAM, 8 MPx kamera, multitouch, és még sorolhatnám. De azért nézelődj a google n , vagy ahol csak tudsz, ha mondjuk már van 1-2 oldal amin mobilokat nézhetsz. És ott ár/tudás alapján összevetheted a mobilokat.
2013. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alcatel OT-997D
2013. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!