Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia PRO - vélemény?

Sony Xperia PRO - vélemény?

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez egy ősrégi telefon! Hol lehet még kapni?

Ott van az Xperia E, L, M ezek friss modellek és nem drágák.

2013. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ennek ellenére nagyon jókat írnak róla.
2013. okt. 10. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, azért akar ilyet a kérdező, mert ennek van billentyűzete is. De itt ki is hal az egész telefon "újdonsága", mert régi, gyenge hardvere van. Inkább legyen szimplán érintős,nem billentyűzetes, minthogy billentyűzetes és akadozós
2013. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, pontosan. :D tesztekben azt írták, hogy gyors. sajnálom hogy nincs újabb modell qwertyvel :/
2013. okt. 10. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:

azér írják azt, hogy gyors , mert már régen vótak azok az idők.

[link]

2éves teszt lesz lassan . muszáj kompromisszumot kötni. ha ilyet veszel , akkor lassú,fagyogatós lesz, ha egy újat (xperia l, sp , p) nem lesz rajta billentyűzet, viszont gyorsabb telefont kapsz

2013. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát most úgy van, hogy ingyen kaphatnék, és választhatok Xperia E - HTC desire és Xperia Pro között. htc-t nem szeretnék, xperia e-t nagyon szidják (pedig az újabb modell) és amúgyis qwertyset szerettem volna, ezért gondoltam a PRO-ra. azon is gondolkoztam, hogy veszek egy blackberryt, de a cég meg ugye megy tönkre és sokan mondják, hogy nem érdemes.
2013. okt. 10. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
az azért fura, hogy egy kifutó terméket akarnak az emberre tokmálni , amit már a szolgáltatók nem forgalmaznak. nem hogy m.o-n nem , külföldön sem igen, pláne, hogy ericsson, ami már nincs, mert a sony-ba "olvadt" bele. csak ennyi lehetőség van?
2013. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen, csak ennyi. nekem is fura. valóban nem árulják már ezt a telefont sehol? :D érdekes

mindegy, elleszek vele, jobb mint a mostani samsung galaxy minim... annál minden jobb :D

2013. okt. 10. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
hát az biztos :)
2013. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Xperia Pro-val nem lesz semmi bajod, ha nem vagy nagyon peches, nem tudom mire gondol az aki azt mondja, hogy lassú, fagyogatós, talán darázsröptökben gondolkodik. Pont a mostani telefonok azok a nem túl stabil és optimalizált darabok. De most fog kijönni a Motorola Moto 5 vagy valami ilyesmi, az is QWERTY-s, persze nyilván drágább.
2013. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!