Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hy :D market vagy play áruház...

Hy :D market vagy play áruház van a ZTE Blade 3-on?

Figyelt kérdés
a play áruház sokkal fejletteb mint a market..pl a play áruházban vvan temple run, a marketen nincs..tehát..play áruház vagy market?:Ohelp..pleasee..xddszeretnék telót vennii..és nem tom:c

2013. okt. 10. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Úr isten.. hány éves vagy?


Play van rajta amúgy.

2013. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ohhh,igen:S(: van rajta de cherinthemm:K thökk mindegggy mert uccse fut rajta:S:)
2013. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megvagy legalább 11-12, elmondom neked, a Market és a Play Áruház egy és ugyanaz. Régen Marketnek hívták, most már Play Áruház a neve.
2013. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó.. nekem sony ericsson xperiax10mini van, és ezen ugye market van(ami lényegében ugyanaz mint a play áruház) csak sokkal feljttebb..báttyámnak play áruháza van, (huawei) és neki meg van a temple run, én is le akartam tölteni, és nekem (a marketen nincs meg ez a játék)..
2013. okt. 18. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem azért "nincsen meg", mert a "Play" tudja ezt, a "Market" meg nem, hanem mert a telefonod nem támogatja azt a játékot.
2013. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!