Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri manapság...

Szerintetek megéri manapság egy motorola defy+ 40. 000-ért?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom beázott és a szervizbe azt mondták esélytelen de csak sima buta telefon volt.

Egyelőre ennyi pénzem van telefonra de nem tudom milyent vegyek erre azért esett a választásom mert elvileg cseppálló de ez nem feltétel.

Egy másik kérdés Android v2.3 (Gingerbread) oprendszer van rajta és nem lehet frissíteni. Az újabbak mennyivel és miben jobbak mert nem értek az androidhoz?



2013. okt. 10. 21:21
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
76%

Nem éri meg. Az Android 4.0 nagyon nagy lépés előre, sokkal minőségibb és használhatóbb rendszer.

Van sok jó telefon ennyiért, pl Huawei Y300, Sony Xperia U, ZTE Blade V. Ezek kétmagos processzorral és android 4.0+ al vannak.

2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megéri, de nem 40.000Ft-ért. Ha egy kicsit szétnézel akkor használtan 20.000Ft-ért is kaphatsz egy Defy+-t. Nekem sima Defym van, és 4.1.2-es android (Jelly Bean) van rajta. Hiába az alap 2.3-as, de feltehetsz rá ún. "főzött" ROM-okat. Teljesen stabilak is vannak már a CM10 vonalban. Érdemes előtte kicsit utána olvasgatni persze, de Én csak ajánlani tudom ezt a telefont.
2013. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!