Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E-t vagy Prestigio...

Sony Xperia E-t vagy Prestigio MultiPad 7. 0 ULTRA-ÁT lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Leginkább játékra meg esetleg film nézésre használnám,de az is fontos lenne hogy pár hét után ne keljen szervizbe vinni.

2013. okt. 12. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Már bocs, de baromira nehéz válaszolni. Vagy telefon vagy tablet? Most akarsz telefonálni vagy sem? Nem igazán értem a dolgot. Egyébként egyiket sem venném meg a helyedben, pont ugyanolyan, baromira lassú, mára már bontásra való készülék mindkettő, nem hogy játék, de még a böngészés is be-be fog lassulni mindkét készüléknél. Az E adatait nézve, ugyanaz mint a PRO, nekem meg az van, s legszívesebben néha a falhoz vágnám. Csak a qwerty miatt van meg még mindig a telefon.

Továbbá azt sem értem, hogyha ez egy vagy-vagy kérdés, s telefonban eltudsz menni 37 ezerig, akkor tabletben miért egy 15 ezres készüléket szúrtál ki magadnak? Ha tabletben is eltudsz menni 37 ezerig, akkor azért már lehet egy tényleg használható tabletet venni.

Játékra mindkét készülék alkalmatlan! Az első, erre igazán alkalmas tablet a sorban, jelenleg a Concorde SPEED vagy ha elviseled a TN kijelzőt, akkor a Wayteq 700DC. Az első használható tablet, de játékra kevésbé alkalmas pedig a Concorde Rokee. Film nézésre alkalmas a két készülék is, amit választottál, de akku időben pl. a prestigio nem bajnok, szal 1 max. 2 filmet tudsz megnézni akkuról, de ezzel így van a rokee is, meg a 700DC is, egyedül a Speed akkuja bírja tovább valamivel, ebben az árkategóriában igazán jó akkuidővel egyik tablet sem bír büszkélkedni.

2013. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Csak azért nem választottam jobb tabletet mivel ahol én lakom ott más tablett ilyen árkategoriában nincs(itt csak az orange-nek van egy üzlete és ott nem árulnak 37 ezer körüli tabletet,vagy olcsobb vagy sokkal drágább).De szerinted egy ilyen prestigio tablet hamar tönkremegy?
2013. okt. 13. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azzal van elsősorban gond, hogy hamar tönkremegy, (egyébként erről nincs információm), hanem az, hogy már egy elavult tablet (tehát már most nem igazán használható), nem ér meg még ennyit sem. A böngészés lassú, az egész használat nem kellőképpen gördülékeny, a filmeket éppenséggel lejátszaná, de a kijelző felbontása is botrányosan alacsony, gyak. 7 colon ennyi pixel úgy fest, hogy szabad szemmel látod ahogy a pixelek egymástól elkülönülnek, ez többek között az olvashatóság rovására is megy, meg nem utolsó sorban nem túl szép látvány. A TN paneles kijelző csak szemből nézhető, oldalról nézve szürkül, olvashatatlanná válik, álló módban pedig szemből nézve sem helyesek a színek. Az akkumulátor maximum 3 óra használatot biztosít. Játéknál meg kb. megállhatsz a 2D-s játékoknál, esetleg 1-1 jól optimalizált kisebb 3D-s játék fog elfutni. Árban van, mert kb. ennyiért árulja más márka is ezzel a hardverrel rendelkező tableteit, ami plusz talán a prestigio, mint márka, de ez egy "régi" típus, s akkor még voltak gondok-bajok a prestigionál is. Orange? Ezek szerint feltételezem külföldön melózol, már ha az orange alatt a szolgáltatóra gondoltál. Ebben az esetben biztos van Mo-on ismerősöd, rokonod, biztos jársz néha haza, én azt javasolnám, hogyha ennyire szerény a választék ott, ahol élsz, akkor vásárolj inkább otthon vagy menj el egy nagyobb városba szétnézni vagy vásárolj webshopból, mert ezzel a két készülékkel csak felidegesíted magad, ha megveszed.
2013. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jo köszi.Amugy nem kint dolgozom hanem itt élek és még kiskoru is vagyok (: Arra én is gondoltam,hogy elmegyek valahova máshova megnézni,és kösz a választ ment a zöld kéz.
2013. okt. 13. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha találsz esetleg több típust ami között szintén nem tudsz dönteni, írj nyugodtan, megpróbálok segíteni a választásban.
2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!