Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri-e Sony...

Szerintetek megéri-e Sony Xperia SP-t vásárolni? Most van egy Sony Ericsson Xperia Mini Pro-m. Már 2 éves, és gondolkodtam, hogy lecserélném erre. Miben más? Jobb? Mennyivel tud többet?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi. :)
2013. okt. 12. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Újabb, bazinagy (másfélszer akkora, kivéve a vastagságát, az a fele), sokkal gyorsabb, szebb kijelző, jobb kamera. Nincs viszont querty, és drága ha leejted...
2013. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más lesz mikor megveszed. Egyy teljesen új élmény lesz. Vedd meg nyugodtan
2013. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

első:


bazinagy?


akkor nézz meg egy galaxy note-ot vagy mega-t...

2013. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

még az elsőnek:


www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__4932401-mi-a-velemenyed-a-samsung-galaxy-megarol

2013. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Első vagyok. Igen. Bazinagy. Ne direkt óriásnak tervezett "telefonhoz" hasonlítsd, hanem a kérdésben szereplő Mini Pro-hoz. Ugyanis a kérdés arról szólt, nem a Note-ról és a Megáról. Szóval fenntartom, hogy bazinagy.
2013. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézd már meg! Mindenki tepsi telefonnal rohangál már. Attól, hogy te egy különc vagy, ne kend már rá a hülyeséged a kérdezőre!


Nyugodtan vedd meg az Xperia SP-t! Imádni fogod!

2013. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Esetleg még LG Optimus 4X HD. Lehet kapni elég "olcsón"!


[link]

2013. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

én nem látok a kérdésben olyat, hogy mennyivel nagyobb...


azt, hogy miben más max...


arra meg az volna a válasz, hogy szinte mindenben a méretén kívűl is...


a 2 magos krait 1.7 proci pl említésre se méltó az egymagos qualcomm procihoz képest...


a végén pedig, hogy drága ha leejted.


röhej az egész válaszod...

2013. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

"Nézd már meg! Mindenki tepsi telefonnal rohangál már. Attól, hogy te egy különc vagy, ne kend már rá a hülyeséged a kérdezőre! "


Ember! Ennyire nem lehet sötét.. A KÉRDÉSBEN szereplő Xperia Mini Pro-hoz hasonlítottam méretben. A Note-nak meg a Megának most mi köze van a kérdéshez??? Értem én, hogy kötekedni könnyebb, mint néhány értelmes, vagy legalább annak tűnő mondatot összehozni, és azt is értem, hogy még ettől is nehezebb felfogni egy kérdést. De próbáld felfogni, hogy nem a piacon kapható többi eszközhöz kéne hasonlítani valamit, ha a kérdés nem arról szól... Mellesleg lehet, hogy különc vagyok, de nekem is SP-m van. Persze szintén igaz: könnyebb valakit egyből jellemezni, mint értelmezni néhány mondatot. Plusz írtam én olyat, hogy rossz telefon? Én a különbségeket írtam le, de nem hinném, hogy nekem kellene döntenem más helyett, hogy milyen telefonja legyen.

2013. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!