Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumia 520-on megváltozott a...

A Lumia 520-on megváltozott a menürendszer. Miért? Hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Nem a kezdőfelület áltozott meg a nagy csempékkel, hanem ha oldalra megyek és bejönnek az alkalmazások (beállítások, adatátvitel, áruház, stb.). Olyan lett, mint a névjegyzék, hogy betűrendbe van téve (eddig is úgy volt tudom, de nem ilyen formában). Eddig nem volt külön betű csempe, ami alá be voltak sorolva az azzal a betűvel kezdődő alkalmazások. Most pedig így van, ami nekem nem tetszik. Hogyan állíthatom vissza a régire?


Eddig ha egyes alkalmazásokat letöltöttem, akkor ugyan ezt csinálta, de mihelyst letöröltem az alkalmazást visszaállt a régi formátumra.



2013. okt. 12. 16:47
 1/3 anonim válasza:
Sok alkalmazásnál csinálja h mutatja a betűket is
2013. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos alkalmazás szám felett beteszi a betűket a gyirsabb keresés érdekében. Nem tudod változtatni. Csak ha törölsz alkalmazást és visszakerülsz a megadott szám alá ami kb 20 de passz :D am ha a betüre klikk bead egy abc t ott klikk akármelyik aktív betűre és odaugrik.
2013. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhh, akkor megnyugodtam, hogy nem csesztem el. Köszi az infót! :)
2013. okt. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!