Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace akkumulátora MITŐL...

Galaxy Ace akkumulátora MITŐL "puffadt fel"?

Figyelt kérdés

Már a második akkumulátor az, ami "feldagadt", és egy-két óra alatt lemerül, annyira rossz már. Miért van ez? Túl sok töltés?


Ha ismét veszek egy új akkumulátort, az megoldás a problémára vagy a telefon maga is rossz lehet? (2011 júliusában vettem, az első akku egy év után ment tönkre, a jelenlegi is ismét egy év után)


2013. okt. 12. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

1) Magától adódik, hogy elromlott az akksi. Cserés.

2) A Galaxy Ace sose a minőségéről volt híres. Nálad ebben mutatkozott. Másnak egyszerűen nem kapcsol be.

3) Ha utángyártott akksit veszel, akkor esélyes, hogy az egyébként is gyenge minőségű akkumulátor még gyengébb változatát veszed meg. Ne a legolcsóbbat vedd, ha azt is megöli, akkor vegyél egy másik - normálisabb telefont!

2013. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mahhoo3-3 ***** válasza:
51%
A samsung eleve szar telokat gyart, szerintem ne csodalkozz rajta es valts telefon markat!
2013. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg másra spórolom a pénzt,ha az akku jó lenne, akkor a mostani telefon is megfelelne.


Azért kérdeztem, hogy ez a telefon hibája-e is egyben, mert lehet, hogyha egy új akkut veszek pár ezerért, azzal is ugyanez a probléma lesz.

2013. okt. 14. 19:12
 4/5 A kérdező kommentje:
De egyelőre szeretném még kihúzni ezzel a telefonnal, ameddig lehet. Sajnos most nem tudok újat venni.
2013. okt. 14. 19:13
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Lehet attól, hogy melegnek, hidegnek, közvetlen napsütésnek volt kitáve az akku, túl sokat volt töltve (ez csak akkor baj ha a telefon töltéskezelője rossz. Vagy ha esetleg teljesen feltöltve raktad el és több hétig nem használtad, attól is lehet.
2013. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!