Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne visszaállítani...

Hogyan lehetne visszaállítani a google chrom-ot az eredetire?

Figyelt kérdés
Vettem egy androidos telefont (telenor smart touch pro). Van rajta google chrome. Nem is volt vele gond,amíg nem frissítettem. Azóta folyamatosan kilép befagy, és lassú. Hogyan lehetne vissza állítani az eredeti chromot?
2013. okt. 13. 14:01
 1/4 schumilex55 ***** válasza:
Vagy bemész a google play -be (vagy ha úgy írja akkr market) és megkeresed a chrome -ot majd rámész a frissítések eltávolítása gombra. A másik lehetőség hogy beállítások, alkalmazások, chrome, frissítések eltávolítsa.
2013. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem készítettél biztonsági mentést az alkalmazásokról, akkor sehogy. Talán a teljes gyári alaphelyzetbe állítással, de ezzel MINDEN ADAT ELVESZIK. Csak azért írtam nagy betűvel, hogy utána ne az legyen a kérdés, hogyan állíthatod vissza az elveszett adatokat.


Nekem egy Chrome 29.0.1547.59 mentésem van.

2013. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen gyári verzió jó, akkor a schumilex55 válasza járható út. :) Csak abban nem vagyok biztos, hogy az asztali változathoz hasonlóan nem fogja-e újra automatikusan frissíteni.
2013. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves schumilex! Ki próbáltam a tanácsod, és sikerült! Köszi szépen. Diesel,azért neked is nagyon szépen köszönöm a tanácsod!
2013. okt. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!