Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csinálnak már egy...

Miért nem csinálnak már egy normális böngészőt androidra?

Figyelt kérdés
Szóval leginkább netezésre használom a telefonomat, és nincs egy normális böngésző. Az opere classic negyed óránként lefagy vagy kidob, az opera mini erősen butított de az is sokszor lefagy, az android alap böngészője még a kezdőlap betöltése előtt kidob. Próbáltam már google chrome ot azzal az volt a baj, hogy lassú volt és sokat foglalt. Mit ajánlanátok? ZTE balade 3

2013. okt. 13. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre a telefonra nem fogsz jót találni, törődj bele.
2013. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem galaxy ace telefonom van és nekem is ez volt a bajom. De aztán megtalálta a "dolphin browsert" és ez most jó! Nekm tetszik hasonló mint a gépen a google chrome szerintem próbáld ezt letölteni :)
2013. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érfekes vannak sokkal sz.rabb telefonok amin tudnak netezni. Nem csak s4 meg iphone5 kétezik.
2013. okt. 13. 15:19
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es köszi kipróbálo.
2013. okt. 13. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Opera mini-t használok. Most tökéletes.

Általában függ attól is hogy mekkora internet sávszélességgel rendelkezel.

Maxthon böngészőt szeretem még,de azt csak wifivel.

2013. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De szeretem mikor jön ez az S4 meg i5 duma...

Érdekes módon sorra szidják a Blade 3-at, mert lassú, mert fagy, mert... Hosszú ám a lista. Amúgy nehogy azt hidd, hogy valami Galaxy S163546475 telefonom van, hogy ekkora a szám. Egy SE Live with Walkmanem van.

2013. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak a böngésző szokott sz.rakodni. Amikor vettem akkor mindenki csak jót mondott róla most meg mindenki szidja.
2013. okt. 13. 15:39
 8/9 |Orfeusz| ***** válasza:

Egy ilyen árú telefontól ne várjatok sokat. Hiába androidos, azért ez erősen belépő szintű telefon. Aki használhatót akar venni az keressen kétmagos telefont legalább (Y300 pl.) azon már lehet böngészni, játszani rendesen.

És én se S4-ről írok, egy 45 ezres telefonom van. De aki a legolcsóbb mobilt veszi az ne várja hogy túl jó lesz.


Ha nagyon zavar, próbáld ki a Baidu browsert, elvileg az jó gyors.

2013. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs a Blade 3-al. Igaz, hogy recseg, ha csavarni próbálom, de teljesen megvagyok elégedve vele. Opera clasiccal tökéletes megy. És csak a kezelőfelület miatt használom azt.
2013. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!