Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb teló, Samsung...

Melyik a jobb teló, Samsung Galaxy Fame / Samsung Galaxy Ace 2?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem igazán értek hozzá, légyszi mondjátok el hogy miért.

Persze kinek mi a jobb, vagy hogy ki mire akarja használni, de engem az érdekel, hogy melyik az amelyik nem sz*rakdik annyit, nem fagy le nem cseszekszik... ilyesmi.

nem tudok választani.

köszi előre is.



2013. okt. 13. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kettő közül az ace 2 a jobb, de én nem választanám egyiket se. Majd valamelyik válaszoló, ajánl valamit, én most nem tudok
2013. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez a kettő közül kell válasszak, mert ezek akciósak abban az előfizetésben amit még ki tudok fizetni... és még tetszik is

Amúgy nincsenek nagyiigányeim, nem akarom, hogy kinyalja a telefon a seggem, (ezt nem bántásból9 de a legtöbb ember túl sokat vár el e telefontól) én csak annyit akarok, hogy facebook, telefon, sms, zenehallgatás/rádió, esetleg film, ritkán böngészés, meg az hogy megbízható legyen abból a szempontból hogy nem állítódnak el rajta dolgok (mint a mostanimon az ébresztő, meg ilyenek...)

meg hogy ne fagyjon le és ne sz*arakodjon/akadozzon.

én nem akarok ennél többet.

Ezekhez az igényekhez mérten szeretnék választani.

2013. okt. 13. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp a telenornál akarod venni akkor a kettő közül Ace 2. A Fame kis felbontású, 1 magos.. nem a legjobb. Az Ace 2-nek szebb kijelzője van, 2 magos proci, több ram, jobb kamera, de az Ace 2-nek 2.3.6-os androidja van. Van rá 4.1.2 de sajnos kegyetlen instabil vele a telefon. Ilyen telóm van és én már próbáltam rá vagy 10 rom-ot, egyik se volt jó, vagy fagyott, vagy lassú volt, vagy magától kikapcsolt. A gyári 2.3.6 a legjobb rá.

Viszont ajánlom 3.-nak a Huawei Ascend Y300-at.


[link]

2013. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor Ace 2. Gyári andoriddal nem fagy, nem akad. Ha ez az akció érinti a Huawei Ascend Y300-at akkor azt vedd.
2013. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah, amit a 2. válaszoló írt, azt vegyétek, az még korrekt is.
2013. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az Ace 2-n tényleg nincs magyar nyelvű menü???
2013. okt. 13. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Mér ne lenne?
2013. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


itt azt írja, hogy magyar nyelvű menü: nincs :S


de nagyon jó lenne ha lenne, mert már szinte eldöntöttem,. hogy akkor az Ace kell

Meg a fame-be Mini Sim kell ami plusz 3800 pénz :S

2013. okt. 13. 16:52
 9/12 anonim ***** válasza:

"Megjelenés idõpontja 2012 február"


Ekkora még nem volt magyar nyelv. Most már van. Szerinted 1,5 év alatt nem tettek rá magyar nyelvet? :DD

2013. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg ilyen telóm van, magyar nyelvű. :)
2013. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!