Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha androidos telefonomon...

Ha androidos telefonomon visszaállítom a gyári beállításokat, akkor elveszik minden adatom, mentésem, beállításom? Gyorsabb lesz tőle a telefonom?

Figyelt kérdés

Ha csinálok előbb egy biztonsági mentést, akkor ha miután megcsináltam a gyári beállítások visszaállítását, utána meggondolom magam, akkor ha telepítem azt a mentést, akkor visszajön minden adat, mentés, alkalmazás, névjegyek....

Tehát "ugyanonnan folytathatom, ahol abbahagytam"?

Mert ha igen, akkor megcsinálnám, mert nagyon akad a telefonom és hátha ez jót tesz neki.


Van, aki már csinált ilyet? Milyen tapasztalatai vannak?

Valami tippetek van, amire fontos figyelni...?



2013. okt. 14. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Xperia P, 1 éves, Android 4.3-al
2013. okt. 14. 16:47
 2/2 anonim válasza:
Valószínüleg igen. Viszont NE tölts le semmilyen vírusirtot mert azok hozzák a vírusokat!
2016. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!