Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy kártyafüggetlen...

Ha veszek egy kártyafüggetlen telefont, és t-mobile-os simkártyát teszek bele, akkor azok közül a díjcsomagok közül választhatok, amiket a t-mobile kínál? (bocsi, hogyha nagyon kezdő a kérdés, de én is nagyon kezdő vagyok :D)

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A telefon teljesen lényegtelen, hogy független-e vagy sem. A szolgáltatás és így a díjcsomagok is a szolgáltatótól függenek. Ha a T-mobileos vagy akkor értelem szerűen csak olyan díjcsomagokat tudsz igénybevenni amit ők kínálnak.
2013. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tehát ha t-mobile-os simkártyát rakok bele, akkor a t-mobile kártyás / előfizetéses díjcsomagjait vehetem igénybe? Jól értem? :)
2013. okt. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!