Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE X10 Mini pro billentyűzet...

SE X10 Mini pro billentyűzet lecsúsztatása után nem érzékeli az ujjamat a képernyő, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ha lecsúsztatom a billentyűzetet, akkor megszűnik a telefon képernyőjének az érzékelése, az az nem reagál, majd, ha visszacsukom még mindig nem lesz jó, akkor javul meg, ha újraindítom(amit csak akku ki-be rakással tudok elvégezni)..


Valaki tud erre valami megoldást?


Azt sem tudom megállapítani, hogy szoftveres, vagy hardveres probléma, de az utóbbira tippelnék, csak az az érdekes, hogy semmiféle "fizikai megterhelés" nem érte..



Érdekesség a dologban az, hogy

° Alapjáraton működik az érintőképernyő

° Lecsúsztatás után viszont nem


~ Tehát akkor az érintőképernyő még is jó, de a lecsúsztatásnál valami gubanc lép fel, ami nem biztos, hogy hardveres, hiába állítottam alap beállításokra..



2013. okt. 14. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vidd szerízbe.
2013. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Ments el mindent, Google szinkronnal, Super Backup stb., aztán Sony Update Service segítségével húzd újra. A telefont totál gyári null kilométeres állapotba teszi vissza, mintha most vetted volna ki a dobozból.

Ha utána is csinálja, biztos, hogy hardver-hiba.

2013. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban, ahogy az előttem levő írta. Csinálj egy gyári beállításra visszaállítást, majd SUS-sal húzd újra.


Ne használj Task Killert, cleanert... mert ezek nem jók semmire, csak hibákat idéznek elő.

2013. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Eszembe jutott még pluszban, hogy egy nem eredeti forrású (nem playről vett, hanem valami más oldalról leszedett) Swiftkey-től láttam már hasonló hibaokozást.
2013. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy semmiféle 'fizikai megterhelés' nem érte nem jelent semmit, ezeket már szarul rakják össze, nem tartósak, 2-3 év után bekrepál valamiért, nálam is ez volt egy Xperia Mini Pro-val, tuti nem szoftveres a hiba. Ezeknek a szalagkábele rendszerint (értsd: mindig) szétjön.
2013. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!