Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kezd tönkremenni a Samsung...

Kezd tönkremenni a Samsung Galaxy SII akksija?

Figyelt kérdés

Szinte egyik napról a másikra olyan szinten behalt a akksim, hogy egy töltéssel 8-9 órát bír ki. És jó ha ez alatt az idő alatt max fél órát beszélek rajta :(

A töltés sem egyszerű, mert amint rádugom a töltőt, még mindig csökken a töltöttség és kb. egész éjszaka alatt tölti fel maxra!


Szóval elég gáz, hogy 8 óra alatt lemerül és 12 óra alatt tudom feltölteni :(:(:(:(


Lehet, hogy az android szopja le ennyire?

Egyébként 2 éves a készülék!



2013. okt. 15. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem. próbáld meg egy másik akksival és ha azzal jó minden akkor egy új kell bele.
2013. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schumilex55 ***** válasza:

Én is úgy vélem hogy az akku a hibás, de próbáld meg másik usb -vel tölteni hátha értelmes dolog lesz belőle (nekem legalábbis az akkumulátor a lassú töltést produkálta és kiderült hogy az usb kábel volt rossz).

Persze, lehet szoftver hiba is, de 2 év alatt szerintem már az akku nem lehet olyan szuper állapotban.

2013. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A másik töltőt is próbáltam már, azzal is hasonlóan lassan tölt, de jobban bosszant, a 8 órás lemerülés :(


A héten veszek bele egy másik akksit!

2013. okt. 16. 07:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyik helyen ahol aksi után érdeklődtem azt ajánlották, hogy mielőtt aksit vennék próbáljam meg a gyári adatok visszaállítását, hátha segít.


És segített :)


Már több, mint 1,5 napja vettem le a telót a töltőről és még mindig 39%-on van a töltöttsége :)

2013. okt. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!